Renginiai

Last month April 2024 Next month
S M T W T F S
week 14 1 2 3 4 5 6
week 15 7 8 9 10 11 12 13
week 16 14 15 16 17 18 19 20
week 17 21 22 23 24 25 26 27
week 18 28 29 30

METINĖ LIETUVOS GLAUKOMOS DRAUGIJOS KONFERENCIJA 2023

Džiaugiamės 2023 m. gegužės 12 d. "Radisson Hotel Kaunas" viešbučio konferencijų centre įvykusia Lietuvos glaukomos draugijos metine konferencija 2023.
Konferencijoje dalyvavo virš 200 gydytojų oftalmologų iš visų Lietuvos miestų

Konferencijos programa

Dalinamės su Jumis konferencijos pranešėjų parengtomis prezentacijų skaidrėmis:

Pranešimų sąrašas 

I sesija Gyvenimas su liga

"Glaukoma ir gyvenimo būdas". I. Janulevičienė
"Ar viską žinom apie akispūdį" N. Rylskytė
"Glaukoma ir miegas" A. Montrimas, A. Butkienė
"Kardiovaskuliniai rizikos veiksniai ir glaukoma" I. Matulevičiūtė

II sesija Klinikiniai algoritmai

"Uždaras kampas ir vyzdžio plėtimas" G. Pakulienė
"Neovaskulinė glaukoma: D. Urbonavičiūtė, D. Buteikienė
"Glaukomos progresavimo greitis: kodėl naudinga žinoti" A. Kadziauskienė
"Progresuojantis pacientas“ A. Kalasauskienė    


 METINĖ LIETUVOS AKIŲ DRAUGIJOS KONFERENCIJA  2022

Maloniai visus kviečiame į rinkiminę ataskaitinę konferenciją “Lietuvos akių gydytojų draugijos metinė konferencija 2022”, kuri vyks  2022 m. spalio 21-22 d. "Radisson Hotel Kaunas" konferencijų centre (K.Donelaičio g. 27, Kaunas)

Registracija: https://tickets.paysera.com/lt/event/lietuvos-akiu-gydytoju-draugijos-metine-konferencija-2022

Registracijos mokesčiai iki spalio 2 d.

LAGD* Narys - 75 Eur
Ne LAGD Narys - 100 Eur
Studentas / rezidentas - 50 Eur
Pristatantis autorius - 0 Eur
Vakaronė - 55 Eur

Registracijos mokesčiai nuo spalio 2 d.

LAGD Narys - 95 Eur
Ne LAGD Narys - 120 Eur
Studentas / rezidentas - 70 Eur
Pristatantis autorius - 0 Eur
Vakaronė - 55 Eur

*LAGD – Lietuvos akių gydytojų draugija

Sąskaita faktūra: Jeigu reikia sąskaitos faktūros įmonei, prašome kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 


 METINĖ LIETUVOS GLAUKOMOS DRAUGIJOS KONFERENCIJA  2022

Maloniai visus kviečiame į Metinę Lietuvos glaukomos draugijos konferenciją “Glaukomos: ar įmanomi sudėtingų situacijų paprasti sprendimai?”, kuri vyks 2022 m. balandžio 23 d.  Kviečiame pasižymėti datą kalendoriuose.

VIETA:
Konferencija vyks “gyvai” Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos fakulteto A-203 auditorijoje, adresu Sukilėlių pr.13, Kaunas.Registracijos pradžia renginio vietoje – 09:00 val. Konferencijos metu būtina dėvėti FFP2 respiratorių.

REGISTRACIJA:
Registracija bus sustabdyta balandžio 22 d. 10:00 val.

SERTIFIKATAI:
6 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išsiųsti el. paštu iki balandžio 31 d. visiems konferencijos dalyviams.

KAINA:
Ankstyviosios registracijos mokesčiai:
iki balandžio 16 d. (imtinai)
LGD* narys(-ė)                           25 EUR
Ne LGD* narys(-ė)                     45 EUR
Studentas(-ė) / rezidentas(-ė)    15 EUR
Vakarienė po konferencijos        50 EUR
_____________________________________________________
 
Vėlyvosios registracijos mokesčiai:
nuo balandžio 17 d.
LGD* narys(-ė)                           35 EUR
Ne LGD* narys(-ė)                     55 EUR
Studentas(-ė) / rezidentas(-ė)    25 EUR
Vakarienė po konferencijos        50 EUR

 NEMOKAMAI !!!  PRISIJUNGIMAS PRIE ONLINE MINI KONFERENCIJOS - APVALAUS STALO

Maloniai visus kviečiame prisijungti prie online mini konferencijos apie glaukomos chirurgiją (Surgical Grand Rounds), organizuojamą Pasaulio glaukomos asociacijos ( WGA - world glaucoma association). Labiausiai patyrę glaukomos specialistai pristatys sudėtingus klinikinius chirurginius atvejus.

Prisijungimas NEMOKAMAS!!!

Data: ketvirtadenis, sausio 27 d. 2022 m., 10 val.

Trukmė: 1 val.

Prisijungimas: https://wga.one/wga/surgical-grand-rounds/ 


 METINĖ LIETUVOS GLAUKOMOS DRAUGIJOS KONFERENCIJA  2021

Maloniai visus kviečiame į Metinę Lietuvos glaukomos draugijos konferenciją, kuri vyks gegužės 21 d., į kurią viliamės galėsime visus pakviesti susitikti gyvai Kaune. Viliamės, jog sparčiai vykstant vakcinacijai, netrukus sulauksime karantino atlaisvinimų ir šių metų draugijos konferencija vyks ne nuotoliniu būdu. Kviečiame pasižymėti datą kalendoriuose.

Registracija bus atidaryta balandžio viduryje, kuomet galėsime aiškiau žinoti kokiomis aplinkybėmis ir kiek mūsų gali susitikti.
Sekite naujienas!

REGISTRACIJA
Planuojama registracijos pradžia - balandžio 18 d.

Daugiau informacijos;


 PASAULIS GLAUKOS E-KONGRESAS

Kviečiame registruotis i virtualų Pasaulinį  glaukomos E kongresą , kuris vyks birželio 30-liepos 3 dienomis. Plačiau kviečiame skaityti :

https://www.worldglaucomacongress.org/


 Glaukomos savaitė yra pasaulinė iniciatyva, kuria siekiama suteikti visuomenei kuo daugiau žinių apie šią klastingą, aklumą sukeliančią ligą.

Sveikatos priežiūros specialistai, planuotojai, administratoriai, pacientai ir visuomenės atstovai – visi kviečiami prisidėti prie negrįžtamo, bet išvengiamo aklumo prevencijos. Vienintelė ir tikra glaukomos profilaktika - tai savalaikė akių gydytojo konsultacija, kurios metu įvertinami pakitimai, diagnozuojama glaukoma ir skiriamas gydymas.

Nors pandemija gerokai pakeitė įprastą gyvenimo tvarką, bet akių gydytojai yra pasirengę saugiai ir kompetetingai atlikti savo pareigą pacientams. Registracijai pas gydytojus specialistus veikia ne tik įprasta registracija telefonu arba atvykus į gydymo įstaigą, bet ir išankstinė pacientų registracijos sistema https://ipr.esveikata.lt leidžianti pacientams pasirinkti ir nuotoliniu būdu rezervuoti konsultacijos laiką.


JOURNAL OF GLAUCOMA - NEMOKAMA prieiga glaukomos draugijos nariams

Nemokama galimybė skaityti Journal of Glaucoma straipsnius glaukomos draugijos nariams.

Nuoroda: https://wga.one/wga/journal-of-glaucoma/


Gerbiamieji, Nuoširdžiai prašome Jūsų pervesti į Lietuvos Glaukomos draugijos sąskaitą 2 procentus pajamų mokesčio.

Smulkesne informacija ir anketos:

Svarbi informacija gydytojams


GLAUKOMOS KONFERENCIJA - BALTIJOS OFTALMOLOGŲ FORUMAS (FOB) rugpjūčio 23-24 d.

Maloniai visus kviečiame į BALTIJOS OFTALMOLOGŲ FORUMĄ (16th Forum Ophthalmologicum Balticum (FOB)), kuris vyks Vilniuje 2019 m. rugpjūčio 23-24 d. Šiemet metinė glaukomos konferencija nukeliama.Vis dėl to visi laukiami glaukomos sesijoje 16th FOB konferencijoje Vilniuje.
Daugiau informacijos apie forumą: http://www.fob2019.lt/

Daugiau informacijos apie forumą: http://www.fob2019.lt/


Europos oftalmologų draugijos Kongresas Nicoje

Šiais metais Europos oftalmologų draugijos kongresas (SOE) vyko birželio  13-16 dienomis Nicoje (Prancūzijoje). Pranešėjai iš įvairių valstybių dalijosi savo patirtimi pristatydami pranešimus. Kongrese buvo surengtos 4 keynote paskaitos, 19 kursų bei 65 simpoziumai. Tai pat net 22 moksliniai pranešimai, bei daug elektroninių pranešimų, kuriuos buvo galima peržiūrėti bet kada laisvu laiku.  Galite peržiūrėti Abstract ebook nuorodoje: https://soe2019.soevision.org/abstract-ebook/

Šiomis dienomis galima buvo dalyvauti ir EUPO kursuose apie glaukomą ir kataraktą. Džiugu, kad Lietuvos glaukomos draugijos prezidentė prof. Ingrida Janulevičienė buvo viena iš EUPO kursų lektorių. EUPO 2019 bei ankstesnių metų kursų knygas galite rasti puslapyje: http://www.eupo.eu/page.php?edi_id=411

Išskirtinai daug šiemet dalyvavo jaunųjų Lietuvos oftalmologų. Smagu pasidžiaugti, kad didžioji dalis pristatė Europai savo pranešimus.

Pasaulinis Glaukomos Kongresas Melburne

Vienas pagrindinių tarptautinių renginių glaukomos klausimais organizuojamas kas dveji metai vis kitoje pasaulio šalyje. Šiais metais pasaulinis glaukomos kongresas (WGC) vyko kovo 27-30 dienomis Melburne (Australijoje). Pranešėjai iš įvairių valstybių dalijosi savo patirtimi pristatydami pranešimus. Pasauliniame glaukomos kongrese buvo surengta 21 mokslinis simpoziumas, 24 kursai, apvalieji stalai, kino/vaizdo festivaliai, norintiems tobulinti chirurgines žinias wetlab kursai.

Smagu pasidžiaugti, kad šiais metais dalyvavo Lietuvos glaukomos draugijos prezidentė prof. Ingrida Janulevičienė, kuri pristatė pranešimą „Akispūdžio matavimo Goldmanų aplanaciniu tonometru ir akies kraujotakos analizatoriumi metodų palyginimas“


Pasaulinė glaukomos savaitė

2019 m. kovo 15 d., minint Pasaulinę glaukomos savaitę, surengta akcija “Užkirsk kelią aklumui”, kurios metu jaunieji KK Akių ligų klinikos gydytojai siekė informuoti visuomenę apie glaukomos simptomus, būtinybę tikrintis bei laiku diagnozuoti ligą. Renginio metu Kauno Rotušėje stovėjo palapinė, kur praeiviams buvo dalinami bukletai, rodomi informaciniai filmukai ir suteikiama reikalinga informacija apie glaukomą.

Pasaulio glaukomos asociacija (World Glaucoma Association) priėmusi nutarimą kasmet visame pasaulyje antrąją kovo savaitę skelbti Pasauline glaukomos savaite.

Kaip ir kiekvienais metais Glaukomos draugijos prezidentė prof. I. Janulevičienė šią savaitę dalinosi informacija apie glaukomą bei Pasaulinę glaukomos savaitę žiniasklaidoje.


The 10th World Congress on Controversies in Ophthalmology (COPHy) 2019.04.13-14, Dubline https://www.comtecmed.com/COPHy/2019/Default.aspx

Pantheo Annual Congress 2019.04.13-14, Kipre https://pantheo.com/congress-2019/

STRABISMUS COURSE 2019.04.25, Newcastle https://www.emedevents.com/c/medical-conferences-2019/strabismus-course-by-newcastle-surgical-training-centre-apr-25-2019

Barcelona Oculoplastics 2019.04.26-27, Barcelona https://www.fundacionimo.org/en/barcelona-oculoplastics

NSTC OCULOPLASTIC COURSE 2019.04.26, Newcastle https://www.emedevents.com/c/medical-conferences-2019/oculoplastic-course-by-newcastle-surgical-training-centre-apr-26-2019

SOE Congress 2019.06.13-16, Nicoje http://soevision.org/congress/

16th Forum Ophthalmologicum Balticum (FOB) 2019.08.23-24, Vilniuje http://www.fob2019.lt/