Renginiai

Last month April 2020 Next month
S M T W T F S
week 14 1 2 3 4
week 15 5 6 7 8 9 10 11
week 16 12 13 14 15 16 17 18
week 17 19 20 21 22 23 24 25
week 18 26 27 28 29 30

Artimiausi renginiai

No events

Gerbiamieji, Nuoširdžiai prašome Jūsų pervesti į Lietuvos Glaukomos draugijos sąskaitą 2 procentus pajamų mokesčio.

Smulkesne informacija ir anketos:

 

Nauja svarbi informacija gydytojams

2010 m lapkričio 15 d. SAM patvirtintas glaukomų ambulatorinio gydymo kompensuojamaisiais vaistais tvarkos aprašas.


 

METINĖ LIETUVOS GLAUKOMOS DRAUGIJOS KONFERENCIJA

Gerbiami kolegos

Džiaugiamės vėl galėdami pakviesti Jus dalyvauti Metinėje Lietuvos glaukomos draugijos konferencijoje, kuri vyks 2020 m. gegužės 15 d. Business Leaders Centre (BLC) (K. Donelaičio g. 62, Kaunas). 
Tai bus puiki galimybė pasidalinti idėjomis, patirtimi ir naujausiais moksliniais tyrimais, pabūti kartu, susitikti su bendraminčiais ir kolegomis. 

Visiems konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
Konferencijos programa yra ruošiama ir bus paskelbta netrukus.


Pagarbiai
Draugijos sekretoriatas

REGISTRACIJOS MOKESČIAI

*LGD - Lietuvos glaukomos draugija

REGISTRACIJA
 

KONFERENCIJOS SEKRETORIATAS - CREATIVA

Gedimino pr. 24, Vilnius
Tel. 0037061460032
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  www.creativa.lt

 
 
 

 

GLAUKOMOS KONFERENCIJA - BALTIJOS OFTALMOLOGŲ FORUMAS (FOB) rugpjūčio 23-24 d.

Maloniai visus kviečiame į BALTIJOS OFTALMOLOGŲ FORUMĄ (16th Forum Ophthalmologicum Balticum (FOB)), kuris vyks Vilniuje 2019 m. rugpjūčio 23-24 d. Šiemet metinė glaukomos konferencija nukeliama.Vis dėl to visi laukiami glaukomos sesijoje 16th FOB konferencijoje Vilniuje.
Daugiau informacijos apie forumą: http://www.fob2019.lt/

 


Europos oftalmologų draugijos Kongresas Nicoje

Šiais metais Europos oftalmologų draugijos kongresas (SOE) vyko birželio  13-16 dienomis Nicoje (Prancūzijoje). Pranešėjai iš įvairių valstybių dalijosi savo patirtimi pristatydami pranešimus. Kongrese buvo surengtos 4 keynote paskaitos, 19 kursų bei 65 simpoziumai. Tai pat net 22 moksliniai pranešimai, bei daug elektroninių pranešimų, kuriuos buvo galima peržiūrėti bet kada laisvu laiku.  Galite peržiūrėti Abstract ebook nuorodoje: https://soe2019.soevision.org/abstract-ebook/

Šiomis dienomis galima buvo dalyvauti ir EUPO kursuose apie glaukomą ir kataraktą. Džiugu, kad Lietuvos glaukomos draugijos prezidentė prof. Ingrida Janulevičienė buvo viena iš EUPO kursų lektorių. EUPO 2019 bei ankstesnių metų kursų knygas galite rasti puslapyje: http://www.eupo.eu/page.php?edi_id=411

Išskirtinai daug šiemet dalyvavo jaunųjų Lietuvos oftalmologų. Smagu pasidžiaugti, kad didžioji dalis pristatė Europai savo pranešimus.

   


Pasaulinis Glaukomos Kongresas Melburne

Vienas pagrindinių tarptautinių renginių glaukomos klausimais organizuojamas kas dveji metai vis kitoje pasaulio šalyje. Šiais metais pasaulinis glaukomos kongresas (WGC) vyko kovo 27-30 dienomis Melburne (Australijoje). Pranešėjai iš įvairių valstybių dalijosi savo patirtimi pristatydami pranešimus. Pasauliniame glaukomos kongrese buvo surengta 21 mokslinis simpoziumas, 24 kursai, apvalieji stalai, kino/vaizdo festivaliai, norintiems tobulinti chirurgines žinias wetlab kursai.

Smagu pasidžiaugti, kad šiais metais dalyvavo Lietuvos glaukomos draugijos prezidentė prof. Ingrida Janulevičienė, kuri pristatė pranešimą „Akispūdžio matavimo Goldmanų aplanaciniu tonometru ir akies kraujotakos analizatoriumi metodų palyginimas“


Pasaulinė glaukomos savaitė

2019 m. kovo 15 d., minint Pasaulinę glaukomos savaitę, surengta akcija “Užkirsk kelią aklumui”, kurios metu jaunieji KK Akių ligų klinikos gydytojai siekė informuoti visuomenę apie glaukomos simptomus, būtinybę tikrintis bei laiku diagnozuoti ligą. Renginio metu Kauno Rotušėje stovėjo palapinė, kur praeiviams buvo dalinami bukletai, rodomi informaciniai filmukai ir suteikiama reikalinga informacija apie glaukomą.

Pasaulio glaukomos asociacija (World Glaucoma Association) priėmusi nutarimą kasmet visame pasaulyje antrąją kovo savaitę skelbti Pasauline glaukomos savaite.

Kaip ir kiekvienais metais Glaukomos draugijos prezidentė prof. I. Janulevičienė šią savaitę dalinosi informacija apie glaukomą bei Pasaulinę glaukomos savaitę žiniasklaidoje.


KURSAI

Pasaulinė glaukomos organizacija suteikė galimybę dalyvauti mokymuose nuotoliniu būdu. Tereikia prisijungti ir mokytis.

Nuoroda: https://wga.one/wga/basic-course-in-glaucoma/


JOURNAL OF GLAUCOMA - NEMOKAMA prieiga glaukomos draugijos nariams

Nemokama galimybė skaityti Journal of Glaucoma straipsnius glaukomos draugijos nariams.

Nuoroda: https://wga.one/wga/journal-of-glaucoma/