Renginiai

Last month March 2021 Next month
S M T W T F S
week 9 1 2 3 4 5 6
week 10 7 8 9 10 11 12 13
week 11 14 15 16 17 18 19 20
week 12 21 22 23 24 25 26 27
week 13 28 29 30 31

Artimiausi renginiai

No events

Gerbiamieji, Nuoširdžiai prašome Jūsų pervesti į Lietuvos Glaukomos draugijos sąskaitą 2 procentus pajamų mokesčio.

Smulkesne informacija ir anketos:

 

Nauja svarbi informacija gydytojams

2010 m lapkričio 15 d. SAM patvirtintas glaukomų ambulatorinio gydymo kompensuojamaisiais vaistais tvarkos aprašas.

 


 

Gerbiami kolegos,
Pandemijai pakoregavus visų mūsų planus ir neįvykus planuotai Lietuvos glaukomos metinei konferencijai gegužės mėn. Kaune, konferenciją nutarta suorganizuoti nuotoliniu būdu, tad kviečiame visus prisijungti rugsėjo 04 d. ir šįkart kitaip sudalyvauti metinėje konferencijoje.

Kaip vyks konferencija?
Renginio dieną visi užsiregistravę dalyviai gaus asmeninę prisijungimo nuorodą su savo prieigos kodais. Konferencijos metu galėsite stabėti pranešimus savo įrenginyje bei raštu užduoti klausimus pranešėjams, kurie bus atsakomi diskusijų metu.

Daugiau informacijos rasite puslapyje: http://www.creativa.lt/metine-glaukomos-draugijos-konferencija-2020

REGISTRACIJOS MOKESČIAI:
LGD Narys 15 Eur
Ne LGD Narys 30 Eur
Studentas 10 Eur

Lietuvos glaukomos draugijos valdyba

 


GLAUKOMOS KONFERENCIJA - BALTIJOS OFTALMOLOGŲ FORUMAS (FOB) rugpjūčio 23-24 d.

Maloniai visus kviečiame į BALTIJOS OFTALMOLOGŲ FORUMĄ (16th Forum Ophthalmologicum Balticum (FOB)), kuris vyks Vilniuje 2019 m. rugpjūčio 23-24 d. Šiemet metinė glaukomos konferencija nukeliama.Vis dėl to visi laukiami glaukomos sesijoje 16th FOB konferencijoje Vilniuje.
Daugiau informacijos apie forumą: http://www.fob2019.lt/

Daugiau informacijos apie forumą: http://www.fob2019.lt/


Europos oftalmologų draugijos Kongresas Nicoje

Šiais metais Europos oftalmologų draugijos kongresas (SOE) vyko birželio  13-16 dienomis Nicoje (Prancūzijoje). Pranešėjai iš įvairių valstybių dalijosi savo patirtimi pristatydami pranešimus. Kongrese buvo surengtos 4 keynote paskaitos, 19 kursų bei 65 simpoziumai. Tai pat net 22 moksliniai pranešimai, bei daug elektroninių pranešimų, kuriuos buvo galima peržiūrėti bet kada laisvu laiku.  Galite peržiūrėti Abstract ebook nuorodoje: https://soe2019.soevision.org/abstract-ebook/

Šiomis dienomis galima buvo dalyvauti ir EUPO kursuose apie glaukomą ir kataraktą. Džiugu, kad Lietuvos glaukomos draugijos prezidentė prof. Ingrida Janulevičienė buvo viena iš EUPO kursų lektorių. EUPO 2019 bei ankstesnių metų kursų knygas galite rasti puslapyje: http://www.eupo.eu/page.php?edi_id=411

Išskirtinai daug šiemet dalyvavo jaunųjų Lietuvos oftalmologų. Smagu pasidžiaugti, kad didžioji dalis pristatė Europai savo pranešimus.


Pasaulinis Glaukomos Kongresas Melburne

Vienas pagrindinių tarptautinių renginių glaukomos klausimais organizuojamas kas dveji metai vis kitoje pasaulio šalyje. Šiais metais pasaulinis glaukomos kongresas (WGC) vyko kovo 27-30 dienomis Melburne (Australijoje). Pranešėjai iš įvairių valstybių dalijosi savo patirtimi pristatydami pranešimus. Pasauliniame glaukomos kongrese buvo surengta 21 mokslinis simpoziumas, 24 kursai, apvalieji stalai, kino/vaizdo festivaliai, norintiems tobulinti chirurgines žinias wetlab kursai.

Smagu pasidžiaugti, kad šiais metais dalyvavo Lietuvos glaukomos draugijos prezidentė prof. Ingrida Janulevičienė, kuri pristatė pranešimą „Akispūdžio matavimo Goldmanų aplanaciniu tonometru ir akies kraujotakos analizatoriumi metodų palyginimas“


Pasaulinė glaukomos savaitė

2019 m. kovo 15 d., minint Pasaulinę glaukomos savaitę, surengta akcija “Užkirsk kelią aklumui”, kurios metu jaunieji KK Akių ligų klinikos gydytojai siekė informuoti visuomenę apie glaukomos simptomus, būtinybę tikrintis bei laiku diagnozuoti ligą. Renginio metu Kauno Rotušėje stovėjo palapinė, kur praeiviams buvo dalinami bukletai, rodomi informaciniai filmukai ir suteikiama reikalinga informacija apie glaukomą.

Pasaulio glaukomos asociacija (World Glaucoma Association) priėmusi nutarimą kasmet visame pasaulyje antrąją kovo savaitę skelbti Pasauline glaukomos savaite.

Kaip ir kiekvienais metais Glaukomos draugijos prezidentė prof. I. Janulevičienė šią savaitę dalinosi informacija apie glaukomą bei Pasaulinę glaukomos savaitę žiniasklaidoje.


KURSAI

Pasaulinė glaukomos organizacija suteikė galimybę dalyvauti mokymuose nuotoliniu būdu. Tereikia prisijungti ir mokytis.

Nuoroda: https://wga.one/wga/basic-course-in-glaucoma/


JOURNAL OF GLAUCOMA - NEMOKAMA prieiga glaukomos draugijos nariams

Nemokama galimybė skaityti Journal of Glaucoma straipsnius glaukomos draugijos nariams.

Nuoroda: https://wga.one/wga/journal-of-glaucoma/